SZYBKI KONTAKT 602 74 52 99 kontakt@technotan.pl     TechnoTan | Poznań ul.Piątkowska 188, 61-693, woj. wielkopolskie | NIP: 9720872402

Opalanie natryskowe

Opalanie natryskowe to nie tylko banalne barwienie naskórka i po sprawie. To o wiele więcej. To – podobnie jak zdrowe odżywianie, jak aktywny tryb życia -część zdrowego stylu bycia i dbania o swoje ciało i ducha.  I właśnie w 2003 roku jako pierwszy w Polsce TechnoTan był Spiritus Movens przedsięwzięcia wprowadzania na rynku polskim mody na zdrowe, bezpieczne i perfekcyjnie opalone ciało. Słońce oczywiście jest ważne, ale korzystanie z promieni słonecznych z wymaganym  umiarem dla zdrowia nie może zagwarantować nam opalenizny. Dlatego do naszych salonów solarium sprowadziliśmy z Australii opalanie natryskowe.  Bardzo szybko turbiny i namioty zupełnie wyparły łóżka z lampami. Po wizycie właścicieli TechnoTan Australia w Poznaniu i przebytych szkoleniach rozpoczęliśmy profesjonalne szkolenia w salonach kosmetycznych jak i dla mobilnych ekspertów na naszym rynku. Okazało się, że w Polsce jest ogromna chęć prowadzenia zdrowego stylu życia.

Na początku w ofercie były 4 kolory płynu do każdej karnacji:

– OLIWKOWY BRĄZ

– SZAMPAŃSKI BRĄZ

– CZEKOLADOWY BRĄZ

– CZEKOLADOWY ROYAL

I choć TechnoTan wprowadził w międzyczasie kilkanaście kolorów płynów to te cztery pierwsze, klasyczne płyny po kilkunastu latach są nadal kochane wśród opalających. Po serii CLASSIC, przyszedł czas na kokosową serię FLASH TAN, a następnie kawową serię BIO TAN PLUS.

Wegańskie płyny do opalania natryskowego to nie tylko najczystszy i najlepszy dostępny składnik DHA czy erytruloza. To co w płynach najważniejsze to unikalna mieszanka zdrowych dla skóry ziół i wyciągów owocowych, które mają zapewnić idealny kolor, zapach i przede wszystkim odżywienie skóry a nawet działanie lecznicze.  Ponieważ opalanie TechnoTan to nie tylko naturalny, brązowy kolor skóry, a przede wszystkim część zdrowego stylu życia, wprowadzono bardzo bogatą serię wegańskich, naturalnych i odżywczych kosmetyków BioTanPlus. Dbają one o zdrowy naskórek, o mocne nawilżenie i nawodnienie a co za tym idzie perfekcyjne przygotowanie do zabiegu opalania i przedłużenie opalenizny. Peelingi, balsamy, masła, bronzery, żele do kąpieli, olejki i pianki opalające to idealna seria naturalnych, pozbawionych parabenów kosmetyków dla wszystkich osób, które chcą dbać i mieć zdrową skórę. 

Nasi klienci oczekiwali czegoś więcej. Dlatego też powstała seria Mosaic Minerals. To idealne dopełnienie makijażu mineralnymi podkładami i bronzerami w pudrze. Te mineralne i wegańskie kosmetyki są oczywiście w wielu kolorach, co daje możliwość dopasowania do każdej karnacji. A do tego komplet idealnych pędzli dla wymagających. 

Opalanie natryskowe dla tego staje się tak bardzo ekscytujące.

TECHNOTAN POLSKA

ul.Piątkowska 188
61-693 Poznań

Godziny otwarcia

Pn-Sob:INFORMACJA TELEFONICZNA 10:00-20:00
Pn-Sob:ZABIEGI 10:00-22:00
(rezerwacja telefoniczna)

Polub nas

Telefony:

SPRZĘT, PŁYNY, SZKOLENIA
tel. 602 745 299

KOSMETYKI, ZABIEGI
tel. 513 160 322

BIURO POZNAŃ
TEL. 61 656 10 46

Napisz do nas